WALENCJA GLASS z dystrybucją gorącego powietrza

Dostępna moc: 12kW


Piecyki z serii WALENCJA GLASS z dystrybucją gorącego powietrza to urządzenia grzewcze, które przykuwają uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Dzięki stylowemu wykończeniu ze szkła bądź ze stali doskonale wpasowuje się we wnętrze. Są to efektywne, innowacyjne a także gustowne modele na najwyższym europejskim poziomie.

Piece, dzięki opcji dodatkowego rozprowadzenia ciepłego powietrza, umożliwiają ogrzewanie powietrzem sąsiednich pomieszczeń poprzez system kanałów.

Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Dzięki programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu.

Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.

Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury. Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.

Piecyki z serii WALENCJA GLASS posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Obudowa jest ze szkła, co sprawia, iz piece te wyglądają niepowtarzalnie! Posiadają niewielkie rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.


Wymiary

WALENCJ DGP 12kW
Powierzchnia do ogrzania
230m3
Wymiary LxPxH
520x510x1020 mm
Moc piecyka (max-min)
10,10 - 2,84 kW
Sprawność (max-min)
92,70 - 89,53 %
Zużycie pelletu(max-min)
2,06 - 0,58 kg/h
Pojemność zbiornika
13 kg
Czas nieprzerwanej pracy (max-min)
22 - 6 h
Pobór mocy
100 - 300 kg
Waga
92 kg

Powierzchnia
do ogrzania (m3)
    
kW
      
    
WALENCJA GLASS DGP
8% VAT
    
WALENCJA GLASS DGP
23% VAT
230 m3
    
12
    
6 700 zł
7 900 zł
    
7 631 zł
8 831 zł