AGNES z dystrybucją gorącego powietrza

Dostępna moc: 12kW


Piecyki z serii AGNES z dystrybucją gorącego powietrza (DGP) to kompaktowe urządzenia grzewcze, które poprzez bezpośredni nadmuch wprowadzają przytulną atmosferę, jednocześnie zastępując tradycyjny kominek.

Piece, dzięki opcji dodatkowego rozprowadzenia ciepłego powietrza, umożliwiają ogrzewanie powietrzem sąsiednich pomieszczeń poprzez system kanałów.

Jest to ekonomiczna wersja piecyka na pellet, umożliwiająca zastosowanie takiej formy ogrzewania zarówno w małych jak i w większych pomieszczeniach. Dzięki programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu. Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.

Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność.

Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.

Piecyki z serii AGNES posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Posiadają kompaktowe rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.

Wymiary

AGNES DGP 12kW
Powierzchnia do ogrzania
230m3
Wymiary LxPxH
463x468x959 mm
Moc piecyka (max-min)
10,10 - 2,84 kW
Sprawność (max-min)
92,70 - 89,53 %
Zużycie pelletu(max-min)
2,06 - 0,58 kg/h
Pojemność zbiornika
13 kg
Czas nieprzerwanej pracy (max-min)
22 - 6 h
Pobór mocy
100 - 300 W
Waga
92 kg
Powierzchnia
do ogrzania (m3)
    
kW
      
    
AGNES DGP
8% VAT
    
AGNES DGP
23% VAT
230 m3
    
12
    
5 929 zł
7 129 zł
    
6 749 zł
7 949 zł